Účetní / Účetní všeobecní

  • ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o. provozovna, Kňovická 1249, 264 01 Sedlčany
  • HPP
  • 20 000 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pozice: účetní
Nabízíme pozici účetní a personalisty (jedna pozice)

Pracovní náplň:

. personální agenda
. mzdové účetnictví
. finanční účetnictví
. administrativní podpora firmy (podklady pro fakturaci, výkazy, komunikace s úřady)
. inventarizace (dozor fyzické inventury, vyhodnocení)
Zkušenosti s účetním SW Duel výhodou.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na oběd, čtvrtletní prémie
Nástup od 15.1.2019. Mzda: 20 000,- až 25 000,- Kč
Kontakt:Skálová Jitka, tel.: 736 537 953, 318 820 402, e-mail: mzdy@atlantikprodukt.cz
Místo výkonu práce:ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o. provozovna, Kňovická č.p. 1249
Sedlčany

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, zkušenosti s účetním SW Duel výhodou
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o. provozovna, Kňovická 1249, 264 01 Sedlčany
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: příspěvky na obědy, čtvrtletní prémie

jméno zaměstnavatele:ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o., IČ: 25676296
profese:
  • Účetní všeobecní
obory:
  • Administrativa
  • Finance

kontaktní osoba:Jitka Skálová
telefon:+420 736 537 953,318 820 402
e-mail:mzdy@atlantikprodukt.cz