Administrativní pracovníci, fakturanti, pomocní účetní / Všeobecní administrativní pracovníci

  • Pejšův mlýn Sedlčany spol. s r.o. [198], Potoční 911, 26401 Sedlčany
  • HPP
  • 16 000 Kč až 18 000 Kč

Pozice: administrativní pracovníci, fakturanti, pomocní účetní

Pracovní náplň:
práce v odbytovém oddělení - příjem a zpracování objednávek (telefon, e-mail), dispečerská činnost (rozdělení zakázek, plánování tras řidičům), fakturace, komunikace se zákazníky, prodej mouky drobným zákazníkům, další administrativní práce na PC. Požadujeme výborné komunikační schopnosti, znalost práce na PC, pečlivost, příjemné vystupování, pracovní doba střídavá po dnech 5:30-14:00 hod. a 7:00-15:30 hod.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na podnikové stravování, zaměstnanecké benefity
Nástup možný ihned, nebo od ledna 2019 (dle dohody). Mzda: 16 000,- až 18 000,- Kč
Kontakt: Makaloušová Eva, tel.: 318 820 120 (6:00 - 14:00 hod.), e-mail: eva.makalousova@pejsuvmlyn.cz
Místo výkonu práce: Pejšův mlýn Sedlčany spol. s r.o., Potoční 911, 26401 Sedlčany

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Jiné, výborné komunikační schopnosti, pečlivost, příjemné vystupování
minimální požadované vzdělání:ÚSV

Nabízíme:

adresa pracoviště:Pejšův mlýn Sedlčany spol. s r.o. [198], Potoční 911, 26401 Sedlčany
mzda, plat (hrubý):16 000 Kč až 18 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: zaměstnanecké benefity
  • Podnikové stravování: příspěvek na stravování

jméno zaměstnavatele:Pejšův mlýn Sedlčany spol. s r.o., IČ: 27203603
profese:
  • Všeobecní administrativní pracovníci
obory:
  • Administrativa

kontaktní osoba:Eva Makaloušová
telefon:+420 318 820 120
e-mail:eva.makalousova@pejsuvmlyn.cz