*OBSLUHA CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ / Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na vrtání

  • Kojetínská 3700/5, 796 01 Prostějov 1
  • HPP
  • 19 000 Kč až 40 000 Kč

CZ-ISCO 72234. Nástup ihned. Životopisy zasílejte na email KrejcirovaA@sppv.cz. Více informací na tel. 582 301 664 (v době 8:00-13:00 hod.).
Základní požadavky:
- znalost řídícího systému MEFI nebo řídícího systému Heidenhain TC 350 výhodou
- praxe v oboru výhodou
- dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
Mzdové ohodnocení: 19.000 - 22.000 Kč včetně pohyblivé složky
Nadstandardní požadavky:
- výborná znalost výkresové dokumentace
- samostatnost
- znalost ovládání řídícího systému HEIDENHAIN TC 530 nebo MEFI
- práce na směny
Mzdové ohodnocení ohodnocení při splnění nadstandardních požadavků: 25.000 - 33.000 Kč včetně pohyblivé složky, maximum 40.000 Kč včetně pohyblivé složky
Nárok na získání náborového příspěvku ve výši 24.000 Kč platí pouze při splnění nadstandardních požadavků.

Náplň práce:

- nastavení a obsluha CNC obráběcího stroje - horizontální vyvrtávačky
PD: Po-Pá 6:00-14:00 hod., 14:00-22:00 hod., 22:00-6:00 hod.
Místo výkonu práce: Kojetínská 3700/5, Prostějov

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Kojetínská 3700/5, 796 01 Prostějov 1
mzda, plat (hrubý):19 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Strojírny Prostějov, a.s., IČ: 46900331
počet volných pracovních míst:6
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Mgr. Anna Krejčířová
telefon:+420 582 301 664
e-mail:KrejcirovaA@sppv.cz