*SVÁŘEČI / Svářeči

  • Kojetínská 3700/5, 796 01 Prostějov 1
  • HPP
  • 22 000 Kč až 35 000 Kč

CZ-ISCO 72121. Nástup ihned. Životopisy zasílejte na email KrejcirovaA@sppv.cz. Více informací na tel. 582 301 664 (v době 8:00-13:00 hod.).
Základní požadavky:
- svářečská praxe nebo základní kurz pro metodu 135 výhodou
- dobrá orientace ve strojírenské výkresové dokumentaci
- ochota ke zvyšování svářečské kvalifikace: od koutových svarů konstrukčních ocelí po ultrazvukem kontrolované svary tlakových nádob z vysocepevných ocelí
Mzdové ohodnocení: 22.000 - 26.000 Kč včetně pohyblivé složky.
Nadstandardní požadavky:
- platný svářečský certifikát pro metodu 135 dle EN ISO 9606-1
- praxe ve svařování ultrazvukem nebo rentgenem kontrolovaných svarů
Mzdové ohodnocení při splnění nadstandardních požadavků: 25.000 - 30.000 Kč včetně pohyblivé složky, maximum až 35.000 Kč včetně pohyblivé složky.
Nárok na získání náborového příspěvku ve výši 24.000 Kč platí pro obě úrovně požadavků.

Náplň práce:

- ruční svařování ocelových konstrukcí, strojírenských dílů a celků v ochranné atmosféře CO2
PD: Po-Pá 6:00-14:00 hod.
Místo výkonu práce: Kojetínská 3700/5, Prostějov

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Kojetínská 3700/5, 796 01 Prostějov 1
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Strojírny Prostějov, a.s., IČ: 46900331
počet volných pracovních míst:15
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Mgr. Anna Krejčířová
telefon:+420 582 301 664
e-mail:KrejcirovaA@sppv.cz