*OPERÁTOŘI / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

  • DGPack s.r.o.. - Průmyslová zóna B, Kralice na Hané, 798 12 Kralice na Hané
  • HPP
  • 20 000 Kč až 35 000 Kč

CZ-ISCO 81420. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Bundilová tel.: 728 415 195 nebo e-mail hr@dgpack.eu.

Požadavky:
praktické zkušenosti s flexotiskem, hlubotiskem nebo laminovacím strojem min. 2 roky. Vhodný zdravotní stav - manipulace s břemeny.

Náplň práce:
obsluha tiskařského, laminovacího nebo řezacího stroje. Výroba zboží dle výrobního plánu.

Nabízíme:
25 dní dovolené, dotované stravování, flexipassy. PD: Po-Ne 6:00-18:00 hod., 18:00-6:00 hod. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení. Pracoviště: Kralice na Hané

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:DGPack s.r.o.. - Průmyslová zóna B, Kralice na Hané, 798 12 Kralice na Hané
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:DGPack s.r.o., IČ: 05100194
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Klára Bundilová
telefon:+420 728 415 195
e-mail:hr@dgpack.eu