Směnový mistr / Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii

  • Červená Řečice 107, 394 46 Červená Řečice
  • HPP
  • 27 000 Kč

Popis nabídky práce:

Předem nutný telefonický kontakt! Po - pá 9:00 - 15:00 hod.

Náplň práce:
organizace práce celé směny, stanovování úkolům podřízeným, výstupní kontrola sběrového papíru, obsluha čističky odpadních vod, kontrola kvality výrobků, ...

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Červená Řečice 107, 394 46 Červená Řečice
mzda, plat (hrubý):27 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2019

jméno zaměstnavatele:CEREPA, a.s., IČ: 45022542
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Lenka Šlapáková
telefon:+420 728 567 548
e-mail:prace@cerepa.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.cerepa.cz