STAVEBNÍ TECHNIK/TECHNIČKA / Stavební technici

  • Velká Bukovina 33, 552 04 Chvalkovice v Čechách
  • HPP
  • 22 000 Kč

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Hrubá měsíční mzda od 22.000,- Kč (výše dle zkušeností a schopností).

Hlavní pracovní náplň: řízení staveb, vedení stavebních deníků.

Požadavky:
řidičský průkaz sk. B, pracovitost, spolehlivost, časová flexibilita.

Zaměstnanecké výhody: služební automobil i pro osobní potřebu, služební telefon s neomezeným voláním, stravenky.

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele osobně, telefonicky či e-mailem: p. Bohuslav Truhlant, tel.: 775 649 159, e-mail: stavo-kop@seznam.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Velká Bukovina 33, 552 04 Chvalkovice v Čechách
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: služební telefon s neomezeným voláním, stravenky
  • Jízdní výhody: služební automobil i pro osobní potřebu

jméno zaměstnavatele:STAVOKOP s.r.o., IČ: 03988147
obory:
  • Stavebnictví

kontaktní osoba:Bohuslav Truhlant
telefon:+420 775 649 159
e-mail:stavo-kop@seznam.cz