Uklízeč/ka / Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

  • Chrastavická 217, Dolejší Předměstí, 344 01 Domažlice 1
  • HPP, VPP
  • 13 500 Kč až 15 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
úklid výrobních, kancelářských prostor a sociálních zařízení.

Nabízíme:
práci ve stabilní a prosperující firmě, plný pracovní poměr nebo možnost zkráceného úvazku, příspěvek na stravování.

Požadujeme:
pečlivost, spolehlivost.
Životopisy zasílejte na adresu: stipkova@roc-galvanik.de.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Chrastavická 217, Dolejší Předměstí, 344 01 Domažlice 1
mzda, plat (hrubý):13 500 Kč až 15 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: příspěvek na stravování

jméno zaměstnavatele:ROC - Galvanik s.r.o., IČ: 26356635
obory:
  • Administrativa
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Marie Štípková
telefon:+420 379 300 128
e-mail:stipkova@roc-galvanik.de
webová stránka zaměstnavatele:http://www.roc-galvanik.de