Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví / Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví

FirmaMedicalHelp Česká republika s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda50 188 Kč

KONTAKT:HÁLOVÁ, e-mail: [email protected], prvotní kontakt emailem, místo výkonu:Malá Štěpánská č.p. 546/10, Praha 2.
Čeština, angličtina a ruština - aktivní. Znalost jiných jazyků výhodou.
Schopnosti a znalosti:
normativních a metodických materiálů organizace práce zdravotnického
zařízení, pravidel a standardů lékařských služeb, instrumentální
přípravy a kontroly kvality vyšetření pacientů
standardů, instrukcí k rozpracování zdravotnické dokumentace,
technologií provedení lékařských manipulací technických požadavků k
zdravotnickým přístrojům, platné legislativy a zákonů. Znalost lékařské
terminologie, znalosti práce na PC: MS Office, Adobe Photoshop, Adobe
Illustrator.

Náplň práce:
kontrola kvality lékařských vyšetření a
spokojenosti pacientů, sestavení pracovních plánů a kontrola jich
splnění, rozpracování zdravotnické dokumentace a práce se systémem
Medicus. Zvýšení kvality a konkurenceschopnosti ambulatorní péče,
sjednání požadavků a připomínek pacientů. Posílejte CV a motivační dopis
v češtině výhradně písemně.
Stravenky, ubytování

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):50 188 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:MedicalHelp Česká republika s.r.o., IČ: 24219649
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

kontaktní osoba:HÁLOVÁ
e-mail:[email protected]