Servisní technik/čka nápojových automatů / Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

  • V Kolonii 42, Košatka, 739 23 Stará Ves nad Ondřejnicí
  • HPP
  • 21 000 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Kontakt: V Kolonii 42, Košatka, Stará Ves nad Ondřejnicí
Kontakt e-mailem.

Co vás čeká:
-Zajišťovat servis ve svěřeném regionu (Moravskoslezský)
-Provádět pravidelné údržby a prohlídky nápojových automatů
-Provádět opravy na dílně nebo u zákazníka
-Poskytovat technickou podporu zákazníkům
-Budete zodpovědný/á za svěřené náhradní díly a technické vybavení
-Povedete interní agendu
-Budete objednávat náhradní díly, komunikovat s dodavateli v případě větších oprav

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
-Minimálně odborné v oblasti elektro
-Řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič/ka
-Dobré komunikační dovednosti
-Samostatnost, časovou flexibilitu, ochotu cestovat
-Čistý trestní rejstřík

Výhodou bude, pokud budete mít:
-Osvědčení o absolvování zkoušky Vyhlášky č. 50/1978
-Znalost angličtiny
-Praxe na pozici servisního technika je výhodou, techniky bez zkušeností zaškolíme

Zaměstnanecké výhody:
-Různorodá práce ve stabilní společnosti
-Odpovídající platové ohodnocení a motivační bonusy s ohledem na výsledky
-Příjemné pracovní prostředí v přátelském, pozitivně naladěném kolektivu
-Stravenky
-Sick Day
-Příspěvek na penzijní/životní připojištění
-Sleva na firemní výrobky/služby
-Nástup možný ihned

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:V Kolonii 42, Košatka, 739 23 Stará Ves nad Ondřejnicí
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2019

jméno zaměstnavatele:Automaty Kavamat Vending s.r.o., IČ: 27807703
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Richard Maier
telefon:+420 733 714 422
e-mail:maier@kavamat.cz