Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  • Zdeněk Hajšman -003, restaurace a pension Kamenný dvůr, Nový Drahov 18, Třebeň, 351 34 Skalná
  • HPP
  • 19 600 Kč

Místo výkonu práce: restaurace a pension Kamenný dvůr, Nový Drahov 18, 351 34 Třebeň. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: 8:00-16:00 h.

Náplň práce:
příprava a vaření pokrmů (podle receptů nebo pod dohledem šéfkuchařů). Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 9:00-18:00 h) anebo e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Zdeněk Hajšman -003, restaurace a pension Kamenný dvůr, Nový Drahov 18, Třebeň, 351 34 Skalná
mzda, plat (hrubý):19 600 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Zdeněk Hajšman, IČ: 62613383
počet volných pracovních míst:3
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Zdeněk Hajšman
telefon:+420 723 984 336
e-mail:z.hajsman@seznam.cz