Teamleader call centra Chomutov / Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

  • CTSCZ spol. s r.o. - pracoviště Chomutov, Čelakovského 4297, 430 01 Chomutov 1
  • HPP
  • 22 000 Kč až 26 000 Kč

Popis nabídky práce:

místo výkonu práce: Chomutov, Čelakovského 4297
Jste stále v zaměstnaneckém poměru, ale uvažujete o změně práce? Nebojte se nám s předstihem zavolat a domluvit si pohovor.

Náplň práce:
Řízení call centra • Dohled nad zpracováním objednávek • Strategické řízení rozvoje call centra • Řízení týmu operátorů
• Komunikace s operátory a zákazníky • Zpracovávání výsledků a reportů

Požadujeme:
• Minimálně SŠ vzdělání
• Zkušenosti na podobné pozici výhodou (nikoliv podmínkou) • Znalost MS Office
• Spolehlivost, pracovitost, komunikativnost, loajalita, ochota učit se novým věcem
• Schopnost pracovat pod tlakem • Zkušenosti s vedením týmu • Schopnost týmové i samostatné práce • Manažerské předpoklady pro výkon vedoucí funkce • Organizační a řídící schopnosti, rozhodnost, odpovědnost, flexibilita, kreativnost.
• ŘP sk. B
kontakt: pavel.kozak@avacall.cz
osobně na kontaktní adrese v Mostě: U Města Chersonu 1595/24, Most

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:CTSCZ spol. s r.o. - pracoviště Chomutov, Čelakovského 4297, 430 01 Chomutov 1
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč až 26 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 07. 2019
datum ukončení pracovního poměru:30. 06. 2020

jméno zaměstnavatele:CTSCZ spol. s r.o., IČ: 03567231
obory:
  • Management
  • Obchod a cestovní ruch