Montážní dělníci elektronických zařízení

FirmaTyco Fire & Security Czech Republic s.r.o.
AdresaOsvobození č.p. 363, Ráječko, 679 02 Rájec-Jestřebí
ÚvazekHPP
Mzda15 075 Kč až 17 075 Kč

Pracoviště: Osvobození č.p. 363, Ráječko, 679 02 Rájec-Jestřebí.
Vaším úkolem bude: osazování elektronických součástek, kompletace desek plošných spojů s využitím ručních pájecích zařízení, obsluha osazovacích a testovacích zařízení.
Co očekáváme od Vás: ochotu pracovat v 12-ti hodinovém směnném režimu (denní, noční), manuální zručnost, dobrý zdravotní stav bez dalších zdravotních omezení, dobrý zrak, znalost pájení a osazování elektronických součástek výhodou. Možno absolvent/ka.

Nabízíme:
13. plat, roční bonus dle výkonu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, zákonné příplatky za přesčasové hodiny a zvýhodněné příplatky za noční směny.
Základní hrubá měsíční mzda v rozpětí 15.075 - 17.075 Kč. Pracovní doba 37,5 hod týdně.
UCHAZEČI O PRÁCI SE MOHOU DOSTAVIT VE VŠEDNÍ DNY MEZI 8.00 - 15.00 hod na recepci pracoviště v Ráječku, Osvobození 363. JE NUTNÉ VZÍT S SEBOU ŽIVOTOPIS.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Tyco Fire & Security Czech Republic s.r.o. - závod Ráječko, Osvobození č.p. 363, Ráječko, 679 02 Rájec-Jestřebí
mzda, plat (hrubý):15 075 Kč až 17 075 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Tyco Fire & Security Czech Republic s.r.o., IČ: 61055077
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Andrea Frauenbergová
telefon:+420 516 486 107,725 581 831
e-mail:andrea.frauenbergova-ext@jci.com