Konstruktér - junior / Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

  • Hulínská 1799/1, 767 01 Kroměříž 1
  • HPP
  • 27 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracoviště Kroměříž

Pracovní náplň:
zpracování konstrukčních řešení strojírenských výrobků, zpracování zakázek a technických požadavků zákazníků, vytváření grafických podkladů (2D + 3D), úzká spolupráce s technologií a výrobou, aktivní spolupráce s kolegy napříč celou firmou, tvorba a správa jednotné databáze výrobní dokumentace 3D modelů a 2D výkresů.

Požadavky:
SŠ/VŠ technického směru, praxi na obdobné pozici min 3 roky (strojírenství), znalost 2D a 3D CAD programů (SOLIDWORKS výhodou) AJ výhodou

Nabízíme:
školení pro rozvoj, odpovídající finanční ohodnocení, smlouva na hlavní pracovní poměr, zaměstnanecké benefity a akce.
- Podrobnější informace na osobním setkání, nástup možný ihned
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: jkrystynova@walmag.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - autocad, znalost 2D a 3D CAD programů
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Hulínská 1799/1, 767 01 Kroměříž 1
mzda, plat (hrubý):27 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: zaměstnanecké benefity a akce,školení pro rozvoj,odpovídající finan. ohodnocení
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:WALMAG MAGNETICS s.r.o., IČ: 18189113
profese:
  • Strojírenští technici projektanti, konstruktéři, požadovaná praxe 3 roky
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Jarmila Krystýnová, personalistka
telefon:+420 573 341 646
e-mail:jkrystynova@walmag.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.walmag.cz