AUTOMECHANIK, ELEKTROMECHANIK / Mechanici a opraváři motorových vozidel

  • ENOP servis s.r.o.-001, Dlouhý Most 260, 463 12 Liberec 25
  • HPP
  • 21 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

Přijmeme zaměstnance na HPP do zavedeného pneuservisu.

Pracovní náplň:
přezouvání pneu, opravy defektů...

Požadavky:
Praxe min. 3 roky. Řidičský průkaz. Trestní bezúhonnost. Příjemné vystupování. Zodpovědnost. Fyzická zdatnost. Pracovní doba nejprve na dobu určitou (1 rok), poté s možností prodloužení. Nástup možný ihned. Zaslat životopis e-mailem. Vybraní uchazeči budou vybrání k osobnímu pohovoru. Neosloveným zájemcům děkujeme za účast a omlouváme se, že je z kapacitních důvodů nebudeme o nepostoupení k ústnímu pohovoru vyrozumívat jednotlivě.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v době od 8:00 do 14:00 hod.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:ENOP servis s.r.o.-001, Dlouhý Most 260, 463 12 Liberec 25
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:ENOP servis s.r.o., IČ: 25005855
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Ota Dědek, jednatel
telefon:+420 603 204 390
e-mail:clean.mg@email.cz