Bezpečnostní pracovník / Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

  • SECURITAS ČR s.r.o. - 001, U Trati 2789/33, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1
  • HPP, DPČ
  • 86 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

Pracoviště: Plzeň-Božkov

Náplň práce:

kontrolní činnost objektu
obsluha vrátnice

Požadujeme:

základy práce na PC
spolehlivost, samostatnost
trestní bezúhonnost
praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
pracovní poměr nebo brigáda na dobu neurčitou
pracovní doba - nepřetržitý provoz (12-ti hod. služby den/noc)

Zaměstnanecké výhody: Stravenky po prvním odpracovaném roce

Nástup: 1.12.2018

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:SECURITAS ČR s.r.o. - 001, U Trati 2789/33, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1
mzda, plat (hrubý):86 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:SECURITAS ČR s.r.o., IČ: 43872026
počet volných pracovních míst:5
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Obrana a ochrana

kontaktní osoba:Ilona Šandarová
telefon:+420 736 518 454(po-pá8-16h)
e-mail:Ilona.sandarova@securitas.cz