KONSTRUKTÉR / KONSTRUKTÉRKA / Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

FirmaPROST - orientační systémy s.r.o.
AdresaDlážděná 7, 552 11 Velichovky
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:
tvorba projektové dokumentace, plánování strojírenské výroby a montáží, zadávání dat do systému a jejich vyhodnocování atd.

Požadavky:
vzdělání min. ÚSO s maturitou (strojírenský nebo technický obor); řidičský průkaz sk. B; flexibilita; organizační schopnosti; zodpovědnost při plnění zadaných úkolů; podmínkou je znalost programu AutoCad; výhodou znalost AJ nebo NJ.
Zaměstnavatel nabízí příspěvek na stravování.
Své životopisy zasílejte na e-mail: recepce@prost.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - autocad
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné, organizační schopnosti
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Dlážděná 7, 552 11 Velichovky
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování

jméno zaměstnavatele:PROST - orientační systémy s.r.o., IČ: 25959107
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Bc. Markéta Vítková
telefon:+420 737 282 091
e-mail:recepce@prost.cz
detail nabídky práce:http://www.prost.cz