UKLÍZEČI V POTRAVINÁŘSKÝCH VÝROBNÍCH PROSTORECH / Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech

  • MARLENKA international s.r.o.- provozovna Lískovec, Valcířská 434, Lískovec, 738 01 Frýdek-Místek 1
  • HPP
  • 15 000 Kč až 15 500 Kč

Popis nabídky práce:

A16 z:2/1/2019 a:17/5/2019

Náplň práce:

- úklid strojních zařízení a výrobních prostor.

Požadujeme:

- min. základní vzdělání
- pečlivost.

Nabízíme:

- práci v novém, moderním provozu.
Zaměstnanecké výhody:
- stravenky v hodnotě 100 Kč/směna, flexi pass po zkušební době, výhodná smlouva s telefonním operátorem
- slevu na vlastní výrobky, příspěvek na kartu MULTISPORT.
Kontakt:
- emailem, životopis s uvedením pozice zasílejte na: horakova@marlenka.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:MARLENKA international s.r.o.- provozovna Lískovec, Valcířská 434, Lískovec, 738 01 Frýdek-Místek 1
mzda, plat (hrubý):15 000 Kč až 15 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenky, sleva na výrobky

jméno zaměstnavatele:MARLENKA international s.r.o., IČ: 25900706
počet volných pracovních míst:3
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Marie Horáková
telefon:+420 595 177 452
e-mail:horakova@marlenka.cz