Člen inventurní komise / Všeobecní administrativní pracovníci

  • Myslotínská 1429, 393 01 Pelhřimov
  • HPP
  • 21 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
provádění inventur ve značkových prodejnách, realizace nových prodejen.

Požadujeme:
ŘP sk. B, časovou flexibilitu, výjezdy z Pelhřimova i na několikadenní cesty po celé ČR.

Nabízíme:
příspěvek na stravné, cestovní náhrady, zaměstnanecké slevy.

Vhodné pro zájemce z Pelhřimova a okolí.
Životopisy zasílejte na výše uvedený e-mail.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Myslotínská 1429, 393 01 Pelhřimov
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 06. 2019

jméno zaměstnavatele:KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade a.s., IČ: 26069601
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Administrativa

kontaktní osoba:Alena Plíšková
telefon:+420 731 627 840
e-mail:kht.maloobchod@koh-i-noor.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.koh-i-noor.cz