Pracovník v sociálních službách / Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

  • Oblastní charita Havlíčkův Brod - Charitní domov v Humpolci, Školní 730, 396 01 Humpolec
  • HPP, VPP
  • 16 690 Kč až 25 100 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
přímá péče poskytovaná osobám se sníženou soběstačností v jejich domácnosti (pomoc při zvládání běžných úkonů, osobní hygieně, zajištění stravy, chodu domácnosti).

Požadujeme:
odborná způsobilost pracovníka v sociálních službách podle Zákonao sociálních službách § 116 odst. 5, trestní bezúhonnost Zkušenosti s péčí o seniory nebo zdravotně postižené výhodou, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost, časovou flexibilitu (možnost práce ii v odpoledních hodinách a o víkendu), psychickou vyrovnanost a odolnost. Motivace pro práci se seniory, schopnost s nimi navazovat vztah v profesionálních hranicích, komunikační schopnosti, umění aktivně naslouchat, trpělivost, empatie, pracovitost. Ztotožnění se s hodnotami charity.

nabízíme: dobré mzdové podmínky podle dosažené praxe, osobní ohodnocení, příplatky, smysluplnou , zajímavou a odpovědnou práci ve stabilní firmě s dlouholetou historií a důrazem na důstojnost člověka, přátelský kolektiv, zázemí stabilní neziskové organizace.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Oblastní charita Havlíčkův Brod - Charitní domov v Humpolci, Školní 730, 396 01 Humpolec
mzda, plat (hrubý):16 690 Kč až 25 100 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: možnost výhodného mobilního tel. tarifu, sick days
  • Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené

jméno zaměstnavatele:Oblastní charita Havlíčkův Brod, IČ: 15060233
obory:
  • Zdravotnictví

kontaktní osoba:Ing. Markéta Jedličková
telefon:+420 734 435 226,569 426 070
e-mail:personalni@charitahb.cz