Front-end developer / Vývojáři softwaru

FirmaRESEARCH CENTRE PRAGUE s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda50 188 Kč

KONTAKT: [email protected],prvotní kontakt emailem, místo výkonu:Václavské náměstí č.p. 841/3, Praha 1.
Společnost RESEARCH CENTRE PRAGUE s.r.o., která je mezinárodním výzkumným a vývojovým centrem pro podporu tvorby a implementace blockchainových řešení, hledá zaměstnance na pozici "Front-end developer". Požadujeme pečlivé znalosti (client-side) vývojových vzorců a zásad, perfektní znalosti skriptovacího jazyka JavaScript, včetně ES6+. Dále požadujeme praktické zkušenosti s ReactJS a HTML/CSS, znalosti HTTP, REST, AJAX atd. Požadujeme také orientaci v moderních nástrojích JavaScriptu: npm / Yarn, Webpack, Babel. Výhodou jsou znalosti NodeJS, React-centric app architecture, zkušenosti s Redux, redux-saga/redux-observable atd. Požaduje se rovněž středně pokročilá znalost angličtiny a ruštiny.

Pracovní náplň:
zajištění údržby existujících funkcí oznamovacích nástrojů a koncových bodů API, odpovědnost za vývoj a stabilitu nových funkcí, práce s podnikateli na vylepšení podmínek funkčnosti systému a zajištění, aby tato funkčnost byla stabilní a správná. Měsíční mzda ve výši 50.000,- Kč + program firemních výhod.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):50 188 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:RESEARCH CENTRE PRAGUE s.r.o., IČ: 07294905
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:[email protected]