PRACOVNÍK NA OBSLUHU BIOPLYNOVÉ STANICE / Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

  • Smart BioEnergy s.r.o. - Bioplynová stanice Písek, Stanislava Maliny 489, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1
  • HPP
  • 18 000 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Požadujeme:
ŘP skup. T, B, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem; vzdělání - obor elektro popř. strojní výhodou

Náplň práce:
manuální práce - práce s nakladačem, údržbářské práce
Pracovní doba: 3 směny + střídání So, Ne; pracoviště Písek (průmyslová zóna); nástup možný ihned
První kontakt pouze na tel. 777 118 571 - p. Brabec, popř. zašlete životopis na email: brabec.milan@smart-bioenergy.eu

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Smart BioEnergy s.r.o. - Bioplynová stanice Písek, Stanislava Maliny 489, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Smart BioEnergy s.r.o., IČ: 28865774
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Milan Brabec
telefon:+420 777 118 571
e-mail:brabec.milan@smart-bioenergy.eu