Brusič/ka (střed. lisovna) / Brusiči nástrojů a kovů

  • Nádražní 336, 742 45 Fulnek 1
  • HPP
  • 18 000 Kč až 20 000 Kč

Popis nabídky práce:

Z:5.4.2018.A:10.4.2019. Místo výkonu práce Fulnek.

Požadujeme:
manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, dobrá pracovní morálka.

Pracovní náplň:
broušení, utírání výlisků, 100% kontroly výlisků, ostatní pomocné práce na lisovně.

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, závodní stravování 31 Kč (výběr ze 7 menu), týden dovolené navíc (celkem 25 dnů), po 3 odpracovaných měsících odměny za docházku 700 Kč, poukázky na zdraví ve výši 600 a 800 Kč, po 2 odpracovaných letech příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, roční plošné navyšování mezd dle platné Kolektivní smlouvy, příplatky nad rámec Zákoníku práce - za odpolední směnu, příplatky za práci ve zvýšeném riziku hluku, příplatky za broušení, firemní akce, nástup dohodou.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nádražní 336, 742 45 Fulnek 1
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:20. 04. 2019
datum ukončení pracovního poměru:31. 03. 2020
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

jméno zaměstnavatele:MORAVIA Stamping a.s., IČ: 27854973
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Bc. Volná M., Dis., Personalista
telefon:+420 725 451 340
e-mail:moraviastamping@teamio.eu