Nástrojař (m/ž) / Nástrojaři

FirmaPlastic Parts & Technology s.r.o.
AdresaLinhartice 127, 571 01 Moravská Třebová 1
ÚvazekHPP
Mzda18 000 Kč až 25 000 Kč

Společnost Plastic Parts & Technology s.r.o. je předním výrobcem vstřikovacích forem. Do svého týmu hledáme Nástrojaře/Sestávář forem.
NÁPLŇ PRÁCE:
- ruční obrábění kovových materiálů
- čtení a použití techn. podkladů
- provádění funkčních zkoušek forem
- měření rozměrů, jakosti povrchu, geometrického tvaru a vzájemné polohy ploch forem pomocí měřidel a optických měř. přístrojů
- skládání a rozebírání forem dle výkresové
dokumentace
- evidování techn. dat o průběhu a výsledcích práce
POŽADAVKY:
- vyučení v technickém oboru
- praktické zkušenosti z výroby vstřikovacích forem
- znalost čtení výkresové dokumentace
- manuální zručnost
NABÍZÍME:
- moderní pracovní prostředí
- příspěvek na stravování a penz. připojištění
- osobní přístup
- adekvátní fin. ohodnocení
- 13. mzda, dle hospod. výsledků
- 5 týdnů dovolené
- příplatek za odpolední směny
- odměny za doporučení nového zaměstnance
- firemní akce.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Linhartice 127, 571 01 Moravská Třebová 1
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Plastic Parts & Technology s.r.o., IČ: 25971689
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Šárka Luňáčková
telefon:+420 702 187 634
e-mail:sarka.lunackova@pptechnology.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.pptechnology.cz