Lakýrník - obsluha zařízení na stříkání laků a barev, vypalovací pece / Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

  • Ke Gabrielce 788, 394 70 Kamenice nad Lipou
  • HPP
  • 100 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

Požadujeme:

- SOU
- Manuální zručnost
- Spolehlivost, pečlivost
- Výhodou: praxe se zařízením KTL/práškové lakovny
- Podmínkou: ochota sloužit placenou pracovní pohotovost o víkendu (dle rozpisu)

Náplň práce:

- Obsluha automatizované lakovací linky
- Doplňkové ruční lakování dílců
- Zodpovědnost za směnu
- Kontrola po lakování

Nabízíme:

- Nástupní hodinový tarif + režijní prémie, prémie za nemarození
- Příspěvek na dojíždění
- Zaškolení na nabízenou pozici
- Odborné i jazykové vzdělávání

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Ke Gabrielce 788, 394 70 Kamenice nad Lipou
mzda, plat (hrubý):100 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 07. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:KOKINETICS s.r.o., IČ: 25189603
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Alena Habová, HR Manager
telefon:+420 565 428 821,606 099 105
e-mail:a.habova@kokinetics.com
webová stránka zaměstnavatele:http://www.pampus-automotive.cz