Fyzioterapeut - brigáda / Fyzioterapeuti s osvědčením

  • Lázeňská 1001, Třeboň II, 379 01 Třeboň
  • DPČ, DPP
  • 119 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

provádí výkony fyzioterapie (individuálně, ve skupině, v bazénu, na přístrojích).

Požadujeme:

dokončené SŠ vzdělání,
kvalifikaci v oboru fyzioterapeut,
znalost NJ vítána,
příjemné jednání a vystupování,
spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost,
pozitivní myšlení, nekonfliktní jednání,
ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme:

zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí,
možnost práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti,
motivující finanční ohodnocení – hodinovou odměnu ve výši 119 Kč + odměnu do výše 30 % sjednané hodinové odměny + příplatky za svátky, soboty a neděle + odměny za mimořádné pracovní výsledky,
zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Lázeňská 1001, Třeboň II, 379 01 Třeboň
mzda, plat (hrubý):119 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:DPČ, DPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2019

jméno zaměstnavatele:Slatinné lázně Třeboň s.r.o., IČ: 25179896
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Zdravotnictví

kontaktní osoba:Ing. Eliška Lukášová
telefon:+420 384 750 842
e-mail:personalista@laznetrebon.cz