ÚDRŽBÁŘ / Provozní zámečníci, údržbáři

  • Vodňanská drůbež, a.s. - závod Mirovice, Zámostí 272, 398 06 Mirovice
  • HPP
  • 20 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

Opravy a údržba strojů a zařízení, účast při instalaci nových technologií, provádění běžných kontrolních činností provozu strojů a zařízení.
Jednosměnný provoz s postupným nástupem na směny: 6.00 - 14.30 hod., 12.00 - 20.30 hod.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Praxe není požadována, absolventy škol si sami zaučíme.

Požadujeme:

vzdělání technického směru.

Nabízíme:

závodní stravování (cena oběda 15,-- Kč), dovolená nad rámec stanový zákolníkem práce (25 dní), příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.
Kontakt:
pondělí - pátek 7.00 - 15.00 hod. - tel.: 383 838 527, 724 037 701, e-mail: personalni.mirovice@voddrubez.cz, osobně: provozovna Mirovice - Zámostí 272

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Vodňanská drůbež, a.s. - závod Mirovice, Zámostí 272, 398 06 Mirovice
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:26. 08. 2019
datum ukončení pracovního poměru:25. 08. 2020

jméno zaměstnavatele:Vodňanská drůbež, a.s., IČ: 25396480
datum zveřejnění nabídky práce:včera 24. 08. 2019
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Monika Bílá
telefon:+420 383 838 527 724 037 701
e-mail:monika.bila@voddrubez.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.vodnanskadrubez.cz