PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH / AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK do denního stacionáře / Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

  • Venušina 544/6, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
  • VPP
  • 15 000 Kč až 17 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pouze pro osoby zdravotně postižené.

Náplň práce:
role klíčového pracovníka, přímá obslužná péče, aktivizace klientů
Práce na zkrácený úvazek (0,2 - 0,5) - od 8 do 20 hod./týden
Finanční ohodnocení: od 15 000,- Kč do 17 000,- Kč dle vzdělání, praxe a přesného pracovního zařazení. Mzda je uvedena na celý úvazek.

Požadujeme:
empatický přístup ke klientům, zájem vzdělávat se, čistý trestní rejstřík, kurz pracovníka v sociálních službách (lze individuálně dodělat).
Předpokládaná provozní doba stacionáře: PO-PÁ 7,30 hod. - 17,30 hod.
Bližší informace: Bc. Hana Hasoňová (tel. 608 306 154 - po, út, pá - možné volat a sjednat si osobní schůzku). Prosím nechoďte do sídla firmy bez předchozí domluvy.
E-mail: hasonova.hana@seznam.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Venušina 544/6, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
mzda, plat (hrubý):15 000 Kč až 17 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Buona Strada s.r.o., IČ: 04570243
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Zdravotnictví

kontaktní osoba:Bc. Hana Hasoňová
telefon:+420 608 306 154
e-mail:hasonova.hana@seznam.cz