Mechanik cyklo, ski / Mechanici a opraváři jízdních kol a příbuzní pracovníci

  • Česká 318, 742 21 Kopřivnice
  • HPP
  • 15 000 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

z: 9.10.2018, a: 11.3.2019
Praxe v oboru vítána....doškolíme

Požadujeme:
spolehlivost, komunikativní schopnosti, solidní vystupování, flexibilitu, řidičský průkaz skup B.

Náplň práce:
servis jízdních kol, elektrokol, lyží
Kontakt: Hynek Vlček, telefonicky v pracovní dny v době od 9:00 do 17:00 hodin na č.: 556 821 624, písemně na email: cykloart@cykloart.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Česká 318, 742 21 Kopřivnice
mzda, plat (hrubý):15 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Hynek Vlček, IČ: 46167633
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Hynek Vlček
telefon:+420 556 821 624
e-mail:cykloart@cykloart.cz