Dělník/nice masné výroby / Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

FirmaGlobus ČR, k.s.
AdresaTyršova 869, 400 04 Trmice
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Tyršova č.p. 869, Trmice.

Náplň práce:
práce se strojním zařízením řeznictví při výrobě řeznického sortimentu dle technologických postupů a norem, spolupráce při příjmu masa a surovin pro výrobu, bourání masa dle stanovených technologických postupů, zpracování masa do kuchyňské úpravy dle stanovených technologických postupů, příprava řeznických výrobků a polotovarů dle stanovených technologických postupů a norem, tepelné a další technologické zpracování výrobků oddělení řeznictví dle technologických postupů a norem, ukládání hotových výrobků na stojany a do prostor lednic, příprava surovin a polotovarů pro výrobu

Požadujeme:
základní vzdělání.

Nabízíme:
mzdu 25 000 ,- Kč., stravenky, občerstvení k dispozici během pracovní doby, zaměstnanecké slevy, 13.plat., zaměstnavatel zaučí.
Kontakt: hlásit se na e-mail nebo telefonicky.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Globus ČR, k.s. - 02: hypermarket Globus, Trmice, Tyršova 869, 400 04 Trmice
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 12. 2019

jméno zaměstnavatele:Globus ČR, k.s., IČ: 63473291
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Milena Richtrová
telefon:+420 475 645 117
e-mail:m.richtrova@globus.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.globus.cz