Prodavač/ka maso uzeniny / Prodavači potravinářského zboží

  • ZEMAN maso - uzeniny, a.s. - prodejna Horšovský Týn, Vrchlického 294, Malé Předměstí, 346 01 Horšovský Týn
  • HPP
  • 20 000 Kč

Popis nabídky práce:

Požadujeme:
praxe v potravinářském obchodě výhodou, příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, základní znalost práce na PC, zdravotní průkaz pro práci v potravinářství

Nabízíme:
smlouva na hlavní pracovní poměr s tříměsíční zkušební dobou (smlouva na dobu neurčitou), dlouhodobá perspektiva v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, možnost seberealizace, přátelský kolektiv, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, příspěvek na stravování, nástup možný ihned, bonusy, stravenky v hodnotě 70,-Kč. Možnost spolupráce brigádně - 100,-Kč/hod.

Náplň práce:
příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny.
Nutný e-mailový nebo telefonický kontakt.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, základní znalost
  • Jiné, zdravotní průkaz pro práci v potravinářství
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:ZEMAN maso - uzeniny, a.s. - prodejna Horšovský Týn, Vrchlického 294, Malé Předměstí, 346 01 Horšovský Týn
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: možnost profesního růstu, vstupní zaškolení
  • Podnikové stravování: příspěvek na stravování, stravenky v hodnotě 70,-Kč
  • Zvláštní prémie: bonusy

jméno zaměstnavatele:ZEMAN maso - uzeniny, a.s., IČ: 07387156
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Václav Hodný
telefon:+420 730 185 563
e-mail:hodny@musp.cz