Rozpočtář/ka, přípravář/ka staveb / Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

  • HALKO stavební společnost, spol. s r.o., Václavské náměstí 28, Nová Ves I, 280 02 Kolín 2
  • HPP
  • 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

První kontakt:
Friedrichová Jana Ing., tel.: 777 299 856, denně od 8 hod,
e-mail: halko@halko-sro.cz.
osobně: 7 - 14 hod v sídle firmy.

Vhodné i pro OZZ.

Náplň práce:

zpracování cenových nabídek, tvorba stavebních rozpočtů, příprava a administrativní vedení zakázek, komunikace s investory a dodavateli.

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ stavebního směru, znalost práce na PC - MS Excel, MS Word (KROS výhodou), znalost čtení projektových dokumentací, orientace v související legislativě a tvorba výkazů výměr, ŘP sk. B nutný, flexibilitu, pečlivost. Praxe v oboru dopravních, pozemních nebo vodohospodářských staveb nutná.

Pracovní doba:
6:30 - 15:00 hod.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, KROS výhodou
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, nutný
  • Jiné, znalost čtení projektových dokumentací, orientace v související legislativě
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:HALKO stavební společnost, spol. s r.o., Václavské náměstí 28, Nová Ves I, 280 02 Kolín 2
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:HALKO stavební společnost, s.r.o., IČ: 43090150
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Stavebnictví

kontaktní osoba:Ing. Jana Friedrichová
telefon:+420 777 299 856
e-mail:halko@halko-sro.cz