Řečník / Pracovníci v pohřebnictví

  • Karla Havlíčka Borovského 1020, 356 01 Sokolov 1
  • DPP
  • 10 000 Kč

Popis nabídky práce:

Požadavky:

- psychická odolnost a výborný mluvený projev
- smuteční řečník musí být schopen sestavit smuteční řeč dle zadání objednavatele pohřbu
- řečník musí být schopen recitovat básně

Náplň práce:

- denní komunikace se zákazniky
- řečník smutečního obřadu s vlastní tvorbou smuteční řeči
- vázání věnců a kytic

Způsob kontaktu:
- osobně - K.H. Borovského 1020 od 10:00 - 13:00 od pondělí do pátku

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Karla Havlíčka Borovského 1020, 356 01 Sokolov 1
mzda, plat (hrubý):10 000 Kč
typ pracovního úvazku:DPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Pohřební ústav EXCELENT s.r.o., IČ: 27969649
obory:
  • Služby

kontaktní osoba:Marie Himlová
telefon:+420 352 604 049