Vývojový inženýr optiky / Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji

FirmaVarroc Lighting Systems, s.r.o.
AdresaSuvorovova 195, 742 42 Šenov u Nového Jičína
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč

Popis nabídky práce:

z: 17.9.20108, a: 20.03.2019
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

Náplň práce:

zodpovědnost za návrh optických funkcí výrobků světelné techniky s využitím CAD programů
zodpovědnost za fotometrickou kvalitu daného výrobku
spolupráce při vyhodnocování a udržování optické kvality výrobků
řešení operativních úkolů souvisejících s požadavky zákazníka
podílení se na přípravě kalkulací nových výrobků, prezentace produktů u zákazníka

Požadujeme:

VŠ vzdělání technického směru (fyzikální obory, optika, optoelektronika)
povědomí o problematice optiky, znalost fyzikálních vlastností a zákonů světla
znalost 3D modelování výhodou (Catia, Pro Engineer, Inventor atd.), znalost LightTools - výhodou
anglický jazyk - středně pokročilá úroveň
ochota cestovat
pružná pracovní doba (fix 8:30 - 13:30)
25 dní dovolené
Sick Days - 2dny/rok
příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
příspěvek na stravování
variabilní bonusový systém
možnost jazykového a odborného vzdělávání
příspěvek na penzijní připojištění
možnost podílet se na vývoji moderních produktů
inf.: e-mail: ksulcova@varroclighting.com

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské

Nabízíme:

adresa pracoviště:Suvorovova 195, 742 42 Šenov u Nového Jičína
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Varroc Lighting Systems, s.r.o., IČ: 24304450
práce je vhodná pro:
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince
obory:
  • Věda a výzkum
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Karin Šulcová, Recruitment Specialist
e-mail:ksulcova@varroclighting.com