Obsluha ohraňovacího lisu / Obsluha zařízení na zpracování kovů

FirmaLNS s. r. o.
AdresaK Silu 2179, 393 01 Pelhřimov
ÚvazekHPP
Mzda24 000 Kč až 28 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
čtení výkresové dokumentace, používání klasických měřidel, samostatná práce, fyzicky namáhavá práce - těžká břemena.

Nutný telefonický nebo e-mail kontakt předem!

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:LNS s. r. o. - pracoviště Pelhřimov, K Silu 2179, 393 01 Pelhřimov
mzda, plat (hrubý):24 000 Kč až 28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: pracovní oděv zdarma
  • Ubytování: zdarma

jméno zaměstnavatele:LNS s. r. o., IČ: 01758241
počet volných pracovních míst:5
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Jana Lévai
telefon:+420 601 100 454
e-mail:office@lns-agentura.cz