Řidič kolového nakladače v teplárně na biomasu / Řidiči ostatních speciálních vozidel

  • IROMEZ s.r.o. - pracoviště, U Agrostroje 1412, 393 01 Pelhřimov
  • HPP
  • 28 000 Kč až 32 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
obsluha kolového nakladače při manipulaci s biomasou, výpomoc v provozu kotelny, základní údržba svěřeného zařízení.

Požadujeme:
pracovitost, samostatnost, spolehlivost.

Nabízíme:
dobré platové podmínky, stabilní zaměstnání, zaměstnanecké výhody, mzda + příplatky.
Nástup možný ihned.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:IROMEZ s.r.o. - pracoviště, U Agrostroje 1412, 393 01 Pelhřimov
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč až 32 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:01. 06. 2019

jméno zaměstnavatele:IROMEZ s.r.o., IČ: 24707341
obory:
  • Služby
  • Doprava

kontaktní osoba:Ing. Pavel Rychetský
telefon:+420 727 953 919
e-mail:pavel.rychetsky@mvv.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.iromez.mvv.cz