Pokojská / Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

FirmaEDIKT a.s.
ÚvazekHPP
Mzda17 000 Kč až 20 000 Kč

Pokojská - vzdělání základní. Pracoviště Dolní Vltavice. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup ihned, prac. doba pružná. Mzda od 17.000,-- -20.000,-- Kč hrubého.

Požadujeme:
základní praxe.

Náplň práce:
úklid hotelových pokojů a apartmánů, úklid společných prostor a toalet. Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování, strava, roční bonusy, 25 dní dovolené. Vhodné i pro absolventy. Kontakt: Magerstein Miroslav Ing., tel.: 734 870 650, e-mail: [email protected], osobně: Dolní Vltavice č.p. 44, Černá v Pošumaví, 382 26 Horní Planá. Ověřeno: 26.5.2020

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):17 000 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:EDIKT a.s., IČ: 25172328
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

kontaktní osoba:Ing. Miroslav Magerstein, ředitel
telefon:734 870 650
e-mail:[email protected]