SEŘIZOVAČ A OBSLUHA STROJE / Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

FirmaKovostroj Bohemia, s.r.o.
AdresaKolodějská 507, 375 01 Týn nad Vltavou 1
ÚvazekHPP
Mzda18 000 Kč

Společnost Kovostroj Bohemia, s.r.o., Kolodějská 507, Týn nad Vltavou, výrobce ocelových výztužných profilů do plastových oken a dveří hledá pracovníky na pozici seřizovač a obsluha stroje.

Nabízíme:

Nástup možný ihned nebo dohodou, hlavní pracovní poměr na plný úvazek po zapracování na dobu neurčitou, směnný provoz, mzdové ohodnocení založené na výkonu zaměstnance od 18.000 Kč, dlouhodobé uplatnění v zavedené a prosperující společnosti,
BENEFITY: příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 13. mzda (příspěvek na dovolenou, vánoce)
PRACOVNÍ NÁPLŇ: příprava válcovací linky a sady válců na válcovaný profil, obsluha linky, válcování ocelových profilů, kontrola dodržování rozměrů dle výkresové dokumentace

Požadavky:
zkušenosti z výroby výhodou, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
Kontakt: lisner@kovostroj.com, 777 950 901

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Kovostroj Bohemia, s.r.o. - prac. Týn/Vlt., Kolodějská 507, 375 01 Týn nad Vltavou 1
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Kovostroj Bohemia, s.r.o., IČ: 26913143
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Kontakt
telefon:+420 777 950 901
e-mail:lisner@kovostroj.com