Potrubář / Potrubáři

  • Goša Montaža Praha s.r.o., pracoviště v areálu Mondi Štětí, Litoměřická 272, 411 08 Štětí
  • HPP
  • 15 800 Kč

hledáme zkušené potrubáře, zdravotní průkaz, výpis rejstříku trestů, znalost srbského jazyka výhodou. Dvousměnný provoz. Od 7.00h. do 16.00h., a od 15.00h. do 24.00h.

Náplň práce:
demontáž, montáž, opravy a zhotovování částí potrubí na stavbách a ve výrobních halách. Práce i ve výškách. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, nutné předem telefonicky domluvit osobní jednání v areálu Mondi.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Goša Montaža Praha s.r.o., pracoviště v areálu Mondi Štětí, Litoměřická 272, 411 08 Štětí
mzda, plat (hrubý):15 800 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Goša Montaža Praha s.r.o., IČ: 06148247
počet volných pracovních míst:5
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Stavebnictví

kontaktní osoba:Marija Miletič
telefon:+420 702 163 778
e-mail:marija.gosamontaza@post.cz