Montáže na stavbách po celém Moravskoslezském kraji / Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

  • Formanská 4, Mosty, 735 62 Český Těšín 6
  • HPP
  • 20 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
Montáž dveří , stolařské práce a plovoucích podlah dle zakázek v Moravskoslezském kraji.
Dojezd na pracoviště zaměstnavatelem zajištěn.

Způsob kontaktu: volat (Po-Pá; 8:00-18:00) zaměstnavateli a domluvit si schůzku.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, výhodou
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Formanská 4, Mosty, 735 62 Český Těšín 6
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2019
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2019

jméno zaměstnavatele:ROKA mebel s.r.o., IČ: 04090489
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Rostislav Szpalek
telefon:+420 723 051 516
e-mail:szpalek@centrum.cz