Všeobecné sestry / Všeobecné sestry a porodní asistentky bez specializace

  • Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy - Kostelec nad Č. Lesy, Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy, 281 63 Kostelec nad Čer
  • HPP
  • 26 500 Kč až 28 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo pracoviště:
- Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy

Prvotní kontakt:
- e-mail: pece.stred@diakonie.cz
- tel.: 734 809 127

Upřesňující údaje:

Náplň práce:

" základní ošetřovatelská péče u seniorů na základě indikace ošetřujícího lékaře
" administrativa spojená se zdravotní péčí - vedení ošetřovatelské dokumentace
" komunikace s ošetřujícími lékaři klientů
" řešení situací souvisejících se změnou zdravotního stavu klientů
" aktivní spolupráce s ostatními členy týmu sociální služby
Nástup: ihned nebo dle dohody

Požadujeme:

" ukončené SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru zdravotní sestra, všeobecná sestra, diplomovaná sestra
" řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka
" zdravotní průkaz a očkování proti hepatitidě typu "B" (nebo ochota zahájit vakcinaci nejpozději při nástupu do zaměstnání)
" znalost práce na PC
" komunikativnost a ochotu k týmové spolupráci
" respekt k hodnotám zřizovatele
" trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
Výhodou je:
" zkušenost s cílovou skupinou (senioři)
" znalost programu IS Cygnus

Nabízíme:

" nárůst mzdy po zkušební době
" po uplynutí jednoho roku prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
" 5 týdnů dovolené
" supervizní a metodickou podporu
" příspěvek na stravování
" práci v malém kolektivu
Staňte se součástí našeho týmu!
Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, budeme se těšit na Váš strukturovaný životopis a motivační dopis.
V případě zájmu kontaktujte Mgr. Danu Batalovou, tel. 734 809 127

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy - Kostelec nad Č. Lesy, Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy, 281 63 Kostelec nad Čer
mzda, plat (hrubý):26 500 Kč až 28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy, IČ: 42744326
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Zdravotnictví

kontaktní osoba:Mgr. Dana Batalová
telefon:+420 734 809 127
e-mail:pece.stred@diakonie.cz