3D měřící technik (laboratoř) / Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

  • Jiřice 251, 396 01 Humpolec
  • HPP
  • 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
práce v laboratoři na 3D měřícím zařízení a provádění určitých měření, zpracování měřících programů a protokolů o měření, vyhodnocování jakosti a kvality výrobků, návrhy způsobů zvyšování jakosti, rozvrhuje jednotlivá měření a plánování kapacity, účast na firemních poradách.

Požadujeme:
min. SŠ vzdělání technického směru, výhodou praxe na obdobné pozici, zkušenost s měřením, znalost MSA, SPC, orientace ve výkresové dokumentaci, pečlivost, důslednost, samostatnost, týmoovost, zájem učit se novým věcem. Nástup možný ihned.

Nabízíme:
zázemí stabilní a rostoucí firmy, možnost kariérního růstu, jazykové kurzy, stravenky, placené volno navíc, mzda dle zkušeností.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, NJ výhodou
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jiřice 251, 396 01 Humpolec
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2019

jméno zaměstnavatele:HOEKO - Automotive s.r.o., IČ: 28063333
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Miroslava Krumplová
telefon:+420 565 650 392
e-mail:personalni@hoeko.cz