DĚLNÍK/CE - OPERÁTOR/KA VE VÝROBĚ / Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu

FirmaSynthesia, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda22 500 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce Pardubice.
Pracovní náplň
manipulační a pomocné práce
obsluha strojů a zařízení, spolupráce při jejich údržbě
obsluha jednoduchých chemických aparatur a strojů
obsluha plně automatizovaných linek řízených PC

Požadujeme
SOU vzdělání výhodou
manuální zručnost
chuť pracovat
dobrý zdravotní stav
ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Zaměstnanecké výhody:
jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění až do 600 Kč/ měsíc
multifunkční volnočasová poukázka UNIŠEK+ v hodnotě 2.000 Kč/ ročně
zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.
zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity
možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)

První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně - každou středu od 8:00 hodin - Personální oddělení.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):22 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2020
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování

jméno zaměstnavatele:Synthesia, a.s., IČ: 60108916
počet volných pracovních míst:27
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

kontaktní osoba:Mgr. Markéta Kohútová
telefon:466 824 415
e-mail:[email protected]