POKOJSKÁ / Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

  • ARNYON s.r.o. - Hotel Zvíkov, Zvíkovské Podhradí 43, 397 01 Písek 1
  • HPP
  • 16 000 Kč až 17 000 Kč

Popis nabídky práce:

MOŽNOST PRÁCE I NA DPP A DPČ

Náplň práce:
úklidové práce na pokojích a veřejných prostorech hotelu.
Pracovní doba: 7:00 - 15:00 hod.

Nabízíme:
UBYTOVÁNÍ ZDARMA, příspěvek na dopravu, stravování zdarma, wellness zdarma.
První kontakt: Ing. Romana Hánková tel. 723 133 724 (mezi 8:00 - 18:00 hod.) nebo email: reditel@hotelzvikov.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:ARNYON s.r.o. - Hotel Zvíkov, Zvíkovské Podhradí 43, 397 01 Písek 1
mzda, plat (hrubý):16 000 Kč až 17 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Ubytování

jméno zaměstnavatele:ARNYON s.r.o., IČ: 03737161
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Služby

kontaktní osoba:Ing. Romana Hánková
telefon:+420 723 133 724
e-mail:reditel@hotelzvikov.cz, obchod@hotelzvikov.cz