Obsluha zařízení Statomat / Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

  • Hulínská 1799/1, 767 01 Kroměříž 1
  • HPP
  • 110 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

PRACOVIŠTĚ Kroměříž

Náplň práce:
obsluha zařízení Statomat, obsluha zkušebního stavu, kontrola kvality

Požadavky:
vyučení v oboru nebo praxe v obsluze výhodou, samostatnost a chuť do práce, ochota učit se novým dovednostem, spolehlivost
- Společnost nabízí: HM (110,- Kč/hod, tarif včetně osobní složky mzdy), 13. plat (dle hospodářských výsledků firmy), příspěvek na penzijní připojištění, 26 dnů dovolené, stravování v areálu společnosti - výběrové menu (se štědrým příspěvek zaměstnavatele), bohatý sociální program
- Osobní kontakt je možný v době Po-Pá 8:00-14:00 hod.. Bližší info osobně (profesní životopis s sebou): Blanka Tomaštíková, personální středisko, tel.č. 573 592 578, e-mail: tomastikova@magneton.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Hulínská 1799/1, 767 01 Kroměříž 1
mzda, plat (hrubý):110 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:MAGNETON a.s., IČ: 27824047
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Blanka Tomaštíková, personální středisko
telefon:+420 573 592 578
e-mail:tomastikova@magneton.cz
detail nabídky práce:http://www.magneton.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://magneton.cz