Obchodní zástupce(kyně) / Obchodní zástupci

FirmaAHA TRADING s.r.o.
AdresaVítkovická 3083/1, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2
ÚvazekHPP, VPP
Mzda17 800 Kč až 30 000 Kč

Místo výkonu práce: AHA TRADING s.r.o., Vítkovická 3083/1, Moravská Ostrava

1. kontakt e-mailem.

Požadavky:
řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

- akvizice, péče o stávající zákazníky (udržování dobrých obchodních vztahů a zajišťování další spolupráce)
- reprezentace společnosti
- vedení obchodních schůzek a jednání
- navázání spolupráce s novými zákazníky
- administrativní péče o zákazníky

Plný i zkrácený úvazek. Mzda při plném úvazku min. 17 800 Kč.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:AHA TRADING s.r.o.., Vítkovická 3083/1, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2
mzda, plat (hrubý):17 800 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:01. 02. 2021

jméno zaměstnavatele:AHA TRADING s.r.o., IČ: 25825470
obory:
  • Finance
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Ing. Dáša Purgerová
e-mail:purgerova@ahatrading.cz
detail nabídky práce:http://www.ahatrading.cz