Metalurg, vedoucí střediska kalírny / Obsluha zařízení na hutní zpracování kovů (obsluha pecí a konvertorů)

  • Roztoky 217, 270 23 Křivoklát
  • HPP
  • 30 000 Kč až 35 000 Kč

Hledáme zaměstnance na pozici Metalurga, vedoucího střediska kalírny.

Náplň práce:

- samostatné řešení technologie výroby a normování práce při tepelném a chemicko-tepelném zpracování
- řídí činnost střediska, stanovuje úkoly, zodpovídá za dodržování zásad BOZP, PO a dodržování systému jakosti
- zabezpečuje řízení tech. dokumentace, včetně návodek tepelného zpracování
- spolupracuje se svařovacím technologem při optimalizaci procesu svařování
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 605057685 nebo e-mailem personalni@permon.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Roztoky 217, 270 23 Křivoklát
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:PERMON s.r.o., IČ: 48949493
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Michaela Lehoučková, personalistka
telefon:+420 605 057 685
e-mail:personalni@permon.cz
detail nabídky práce:http://www.permon.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.permon.cz