Manipulační dělník / Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

FirmaManuvia Bonjob s.r.o.
AdresaAreál Tatry 1445/2, 742 21 Kopřivnice
ÚvazekHPP
Mzda14 740 Kč až 18 000 Kč

Popis nabídky práce:

z: 2.7.2018, a: 4.7.2019
Místo se souhlasem se zaměstnaneckými kartami.
Pracovní poměr na dobu určitou, možný i na DPČ (po dobu dočasného přidělení k uživateli) s možností prodloužení.

Požadujeme:

SOU obecné, základní vzdělání
fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav, samostatnost, manuální zručnost

Náplň práce:

výroba cyklistických kol
kompletace a kontrola výrobků

Práce v jednosměnném/dvousměnném provoze, doprava zdarma na trase Ostrava - FM - Příbor - Kopřivnice, ubytování zdarma při dojezdu nad 40 km, příspěvek na stravné, výkonnostní bonusy, možnost práce přesčas
Info: osobní kontakt po domluvě na tel. čísle: 734 168 146, p. Kostelecký

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Manuvia Bonjob s.r.o. pracoviště Kopřivnice Areál Tatry, Areál Tatry 1445/2, 742 21 Kopřivnice
mzda, plat (hrubý):14 740 Kč až 18 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Manuvia Bonjob s.r.o., IČ: 29452198
počet volných pracovních míst:15
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Jakub Kostelecký
telefon:+420 734 168 146
e-mail:jakub.kostelecky@manuvia.com
kontaktní adresa:Na Rovince 879, Hrabová, 720 00 Ostrava 20