SPECIALISTA SYSTÉMOVÉ PODPORY / Technici elektronici přípravy a realizace investic, inženýringu

FirmaI&C Energo a.s.
AdresaPražská 684/49, Třebíč; Jaderná elektrárna Dukovany
ÚvazekHPP
Mzda27 000 Kč až 35 000 Kč

Místo výkonu práce: Pražská 684/49, Třebíč; Jaderná elektrárna Dukovany

Náplň práce:

" systémová podpora v oblasti řízení a realizace projektů/zakázek
" analýza požadavků/potřeb a návrh a realizace softwarových řešení v oblasti podpory interních procesů a projektů/zakázek
" komunikace s vedením projektů/zakázek a s ostatními útvary v rámci organizace, resp. se zákazníkem

Požadujeme:

" vzdělání - VŠ/SŠ, technický směr, informatika
" všeobecné znalosti z oblasti IS/IT; analytické metody; optimalizace procesů; algoritmizace úloh; programování; databázové systémy; nástroje pro podporu analýzy, návrhu a tvorby SW
" znalost AJ minimálně na komunikativní úrovni
" řidičské oprávnění skupina B
" samostatné myšlení, rozhodnost, důslednost
" organizační a komunikační schopnosti
" flexibilita, schopnost pracovat v týmu
" osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice podle vyhlášky č. 50/78 Sb. výhodou
Zaměstnanecké výhody: " prostor pro seberealizaci a možnost vzdělávání
" motivační odměňování, firemní benefity
" 5 týdnů dovolené
" příspěvek na penzijní připojištění

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:I&C Energo a.s.- pracoviště Třebíč a Dukovany, Pražská 684/49, Třebíč; Jaderná elektrárna Dukovany
mzda, plat (hrubý):27 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:I&C Energo a.s., IČ: 49433431
počet volných pracovních míst:3
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Věra Svobodová, vsvobodova@ic-energo.eu
telefon:+420 561 103 099
webová stránka zaměstnavatele:http://www.ic-energo.eu