Provozní elektrikáři / Stavební a provozní elektrikáři

  • Jiráskova 1327, 755 01 Vsetín 1
  • HPP
  • 20 000 Kč až 32 000 Kč

Popis nabídky práce:

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI

Požadujeme:
Střední vzdělání s výučním listem v oboru mechanik elektronických zařízení, elektrikář - silnoproud nebo příbuzné obory. Aktivní přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost.
Odborná způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice § 6 - Pracovníci pro samostatnou činnost.

Náplň práce:
jedná se o běžnou údržbu strojů a zařízení, opravy elektrotechnických zařízení, každodenní řešení oprav a plánované údržby.

Nabízíme:
možnost zaučení, stravenky, příplatky, prémie a osobní ohodnocení.
První kontakt: své životopisy zasílejte na email: Nina.trochtova@prometgroup.cz nebo volejte na tel.: 734 686 350
ov. 29.7.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jiráskova 1327, 755 01 Vsetín 1
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 32 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie

jméno zaměstnavatele:PROMET FOUNDRY a.s., IČ: 25832913
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Stavebnictví
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Nina Trochtová
telefon:+420 734 686 350
e-mail:Nina.trochtova@prometgroup.cz